قوانین و مقررات

۱۳۹۸ دوشنبه ۲۲ مهر در ساعت ۰۴:۵۶ ب.ظ

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی مگنت الکنرونیک و سفارش کالا از این سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید کالا از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
کاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب سایت فروشگاه اینترنتی مگنت الکترونیک مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل خود را در پایگاه درج نمایند . بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
ارتباط با کاربران از طریق فروشگاه اینترنتی مگنت الکترونیک به نشانی www.magnetelectronic.com و تلفن های تماس۰۲۱۶۶۷۰۵۳۵۷و۰۲۱۶۶۷۱۰۶۳۶ و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی ، تلفن و...) صورت می پذیرد.
فروشگاه اینترنتی مگنت الکترونیک به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و با بهره گیری از آخرین فناوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.


پاره ای از قوانین
۱.حتما قبل از سفارش در سایت عضو شوید و بعد از دریافت پیام حاوی کد مخصوص خود نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید
۲.سفارشات تهران تا ۲۴ساعت و سفارشات شهرستان تا ۵ روز کاری تحویل داده میشود
۳.لطفا اطلاعات خود را به صورت کامل و دقیق وارد کنید کلیه اطلاعات شخصی شما (آدرس-کدپستی-شماره همراه...)نزد فروشگاه مگنت الکترونیک محفوظ است
۴.لطفا در انتخاب نوع کالا و تعداد سفارش دقت فرمایید و در صورت سوال و یا اطلاع بیشتر با فروشگاه تماس حاصل فرمایید
۵.هنگام تحویل بار فورا محتویات را با فاکتور مطابقت دهید در صورت هرگونه مشکل با فروشگاه تماس بگیرید
۶.با خرید به صورت اینترنتی و اطلاع از خرید به این روش به دوستان خود از تخفیفات مربوط به سایت بهره مند شوید
۷.قطعات بعد از تحویل تا ۲۴ساعت مهلت تعویض و یا مرجوع شدن دارند در غیر این صورت و بعد از گذشت این مدت زمانی امکان تغییر در فاکتور نیست
اخطار
خیر
بله